Salata Tarifleri

Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.4 MB
  • Version 2.2 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Firma TMN Trend Media Network
Türk, İtalyan ve Amerikan gibi çeşitli kültürlerin mutfaklarından 100 çeşit salata tarifine ulaşmak istiyorsanız android mobil cihazınıza bu uygulamayı yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
        Türk, İtalyan ve Amerikan gibi çeşitli kültürlerin mutfaklarından 100 çeşit salata tarifine ulaşmak istiyorsanız android mobil cihazınıza bu uygulamayı yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü salatalar sofralarımızın olmazsa olmazıdır. Kimimiz için ana yemek, kimimiz içinse yardımcı yemektir. Salatalar aslında iştah açmak amacıyla ana yemeklerin yanında kullanılan genellikle pişirilmeden tüketilen sebze ve meyvelerden oluşur. Ancak kilo vermek ve formunu korumak isteyenler için salata ana yemek olarak da kullanılmaktadır. 

         Avrupa mutfaklarında çeşitli etlerden ve meyvelerden de yapılmaktadır. Özellikle İtalyan mutfağının salata çeşitleri meşhurdur. Fransa'da ise çok düşük kalorili ve besin değeri açısından yüksek salatalar hazırlanmaya özen gösterilmiştir. Böylece Türk mutfağı da salata konusunda kendisini geliştirmiş ve ortaya farklı lezzetler çıkmıştır. Bu lezzetleri tatmak istiyorsanız uygulamamızı kullanmalısınız.
Salata Tarifleri indir